Sztachety plastikowe

Sztachety Plastikowe Korner to jedne z najpopularniejszych ogrodzeń z naszej oferty. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się wzory D i D+ (plus). Poniżej szczegółowo opiszemy wzory tych sztachetek PCV oraz różnice między nimi.

Sztachety Korner oferujemy tylko w jednym kolorze – ciemnym brązie. Nie wykonujemy innych kolorów nawet przy większych zamówieniach. To samo dotyczy się rozmiarów sztachet. Możemy je wykonać wyłącznie w długościach podanych w cenniku. Najdłuższe sztachety mogą mieć 120cm.

Sztachety wzór D

Sztachety ze wzoru D są ryflowane na zewnątrz. Nie mają one pustych przestrzeni ale podany wymiar 2cm dotyczy ramki okalającej sztachetę. Sztachetka ma dookoła wypukłą ramkę wzmacniającą sztachetę. Takie wzmocnienie przebiega także przez środek sztachety (dwa pionowe wzmocnienia przebiegające z góry na dół sztachety). Sztacheta jest w jednym kawałku więc jest możliwość przycięcia sztachety od dołu. Wiąże się to natomiast z utratą dolnej ramki wzmacniającej sztachetę.

Sztachety wzór D plus

Wzór D plus charakteryzuje się tym że sztacheta jest gładka z zewnątrz. Ma jedynie delikatnie sfrezowany brzeg dookoła sztachety. Wnętrze sztachety jest komorowe a sama sztacheta jest klejona z dwóch elementów. Ucięcie sztachety od dołu spowoduje że będzie ona miała otwór od dołu i nie będzie to wyglądało dość estetycznie.

Zdjęcia z montażu sztachet oraz ich prezencja dostępne są są w naszej galerii zdjęć: Galeria Sztachet PCV

Cenniki Sztachet Korner można pobrać we formacie PDF bezpośrednio do wydruku lub przejrzeć na stronie: Cennik Sztachetek

Tagi:

  • https://ogrodzeniaplastikowe pl/sztachety-korner-d-i-d/