Wspieramy każdego klienta w zakupach online. Jesteśmy ekspertem w swojej branży, a naszym celem jest podniesienie komunikacji z klientem na wyższy poziom. Rzetelnie, profesjonalnie i wyczerpująco odpowiadamy na najbardziej popularne pytania zadawane przez naszych klientów. Ta przestrzeń sprawi, że zakupy online staną się większą przyjemnością. Poniżej znajdziecie Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Spis treści

Z czego wykonać ogrodzenie dla koni?

Do tej pory metalowe słupy i drewniane drągi były w miarę trwałe ale niezbyt estetyczne. Słupy drewniane hodowcy koni też nie polecają, bowiem drewno w ziemi gnije i trzeba je co roku wymieniać. Metalowe rury zamiast żerdzi mogą pokaleczyć konia. Tzw. „pastuch” jest ogrodzeniem mobilnym, ale kiedy utworzą się zimowe zaspy, to koń jest w stanie zerwać „pastucha”, ponieważ go nie widzi. Od kilku lat sprzedajemy tzw. ogrodzenia farmerskie. Wysokiej jakości plastik odporny na uszkodzenia mechaniczne, jak również warunki atmosferyczne doskonale się sprawdza. Ogrodzenia farmerskie, mimo że wyglądają lekko i sprawiają wrażenie nietrwałych, to nic bardziej mylnego. Słupki wzmocnione metalowymi trzpieniami, wkopanymi w ziemię bardzo dobrze kotwiczą i mocują całe ogrodzenie dla koni lub innych zwierząt hodowlanych. W dodatku ogrodzenie dla koni wykonane z PCV łatwo utrzymać w czystości.

Czy można postawić ogrodzenie pod skosem?

Można. Zdarza się, że teren naszej działki jest nierówny i spadzisty. Ogrodzenie na taki nierówny teren przygotowujemy indywidualnie dla klienta, uwzględniając nierówności terenu. Zdarza się, że ogrodzenie zostało postawione w sposób prawidłowy, a jednak całe ogrodzenie wygląda jakby było pochylone. Jak uniknąć takiego złudzenia optycznego? Dzieje się tak w przypadku ażurowych wzorów ogrodzenia przez które widać wszystkie nierówności działki. Zatem jeśli chcemy ogrodzić działkę, która znajduje się na nierównym terenie, lepiej zastosować pełne panele ogrodzeniowe.

Czy ogrodzenia plastikowe są bezpieczne?

Plastik plastikowi nie równy. Plastik z Chin zalewający nasz rynek potrafi być szkodliwy dla zdrowia. Kiedyś wszyscy podchodzili do wyrobów plastikowych z wielkim entuzjazmem. Głównie dla tego, że ich cena była bardzo korzystna. Dziś, kiedy widzimy wyroby plastikowe za śmiesznie niską cenę, to nabieramy dużej podejrzliwości i słusznie. Tani plastik zawiera trujące substancje o charakterze toksycznym. Tani plastik można poznać już po zapachu. Ten charakterystyczny zapach gumy możemy poczuć w sklepach, gdzie sprzedawane są rzeczy z taniego plastiku. Inaczej rzecz się ma z ogrodzeniami plastikowymi. Wykonane są z najwyższej jakości materiału PCV. Gwarancją solidności są atesty na niektóre modele. Ten sam materiał PCV używany jest do produkcji okien. Odporny jest na warunki atmosferyczne i nie ulega odkształceniom.

Jaką funkcję spełnia ogrodzenie akustyczne?

Kiedyś ogrodzenie spełniało funkcję ochronną. Miało nas chronić przed intruzami, złodziejami i dziką zwierzyną. Jeśli nasz dom znajdował się przy ulicy to ogrodzenie osłaniało przed wiatrem i kurzem. Przy dużym natężeniu ruchu koło naszego domu ogrodzenie powinno być maksymalnie wysokie, wykonane z pełnych paneli ułożone jeden przy drugim. Z uwagi dynamiczny rozwój urbanizacji, coraz częściej dokucza nam hałas. Dobrym rozwiązaniem, które można znaleźć w naszej ofercie jest ogrodzenie akustyczne. Ogrodzenie akustyczne zbudowane jest z ekranów akustycznych. a nowoczesna technologia potrafi obniżyć hałas dochodzący z ulicy nawet o 25Db. Panele ekranów akustycznych posiadają specjalne otwory. To właśnie przez te otwory fale akustyczne docierają do wełny mineralnej, która pochłania hałas.

Jak montować ogrodzenie plastikowe?

Montaż ogrodzeń plastikowych nie nastręcza wiele trudności. Systemy z naszej oferty nie są skomplikowane w montażu. Zatem odejdą nam koszty wykwalifikowanej ekipy. Na podstawie instrukcji otrzymanej od nas po zakupie, bez problemu sami zamontujemy ogrodzenie plastikowe. Zakup ogrodzenia plastikowego u nas, to zakup z niezbędnymi elementami do montażu. Aby postawić ogrodzenie plastikowe, nie będą potrzebowali Państwo również żadnego specjalistycznego sprzętu. Często pada pytanie czy samodzielny montaż ogrodzeń plastikowych wymaga specjalnych umiejętności od właściciela? Nie, dlatego że po zakupie możecie Państwo również na nasze wsparcie telefoniczne. Chętnie pomożemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące montażu ogrodzenia plastikowego. Odpowiemy na wszystkie pytania kierowane do nas, które nasuną się podczas montażu ogrodzenia.

Jaki kolor ogrodzenia plastikowego wybrać?

Przy wyborze ogrodzenia równie ważna jest estetyka, jak parametry techniczne. W naszej ofercie można znaleźć ogrodzenia plastikowe o różnym kształcie i różnej kolorystyce. Nie możemy wybrać przypadkowego odcienia, ponieważ kolor ogrodzenia plastikowego powinien współgrać z całą posesją. Warto spojrzeć na sąsiednie domy i zastanowić się, czy nasze ogrodzenie powinno się wyróżniać na tle innych, czy raczej tworzyć harmonię z najbliższym otoczeniem. Kolorystyka budynku i jego elewacja, elementy wykończeniowe, takie jak balustrady, schody, dach czy stolarka okienna nie jest bez znaczenia. Większość klientów kolor ogrodzenia dopasowuje do stylistyki i kolorystyki budynku. Pamiętaj, że inne odcienie będą pasować do budynku w stylu dworkowym lub staropolskim, a inne do stylu rustykalnego czy skandynawskiego. W naszej ofercie różne systemy mają różną dostępną kolorystykę.

Czy ogrodzenia plastikowe są trwałe?

Ogrodzenia plastikowe są bardzo trwałe i przede wszystkim odporne na działanie warunków atmosferycznych. Przez pierwsze 2 lata kolor się stabilizuje. Z uwagi na to, że są barwione w całej swojej masie nie tracą koloru. Sprzedawane przez nas ogrodzenia plastikowe są najwyższej jakości. Ogrodzenia plastikowe z systemu Exclusive posiadają gwarancję nawet na 10 lat. Estetyczne wykonanie ogrodzeń plastikowych oraz najwyższej jakości materiał użyty do wykonania ogrodzeń plastikowych przekładają się na najwyższy standard tych produktów. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Użycie surowców najwyższej jakości przy produkowaniu ogrodzeń plastikowych wyklucza możliwość jakichkolwiek przebarwień lub odkształceń. Sprzedawane przez nas ogrodzenia plastikowe oraz ekrany akustyczne nie wymagają żadnej konserwacji.

Ile kosztuja ekrany akustyczne?

Ekran akustyczny kosztuje od 300 zł do 2,5 tys. zł za metr bieżący. Cena uzależniona jest od materiału, z jakiego jest on wykonany. Najdroższe ekrany akustyczne pokrywane są akrylem, który ma wpływ na tak wysoką cenę. Ekrany akustyczne możemy w tej chwili z powodzeniem wykorzystać do tego, aby chronić się przed hałasem np. ulicznym wokół naszego domu. Jeśli chcemy zamontować ekrany akustyczne wokół naszej posesji, to cena będzie uzależniona od wysokości takiego ogrodzenia. Przęsło, które miałoby spełniać funkcje ekranu akustycznego o wymiarach 180×215, to koszt rzędu ok. 1900 zł.

Tagi:

  • https://ogrodzeniaplastikowe pl/ogrodzeniaplastikowe/