Ogrodzenia Plastikowe – Nowoczesne Ogrodzenia w eleganckim wydaniu.

Ekrany Akustyczne - dźwiękochłonne ogrodzenia z PCV

Ogrodzenia Plastikowe oferujemy, jako producent  na polskim rynku ogrodzenia z PCV od ponad dwudziestu lat. W tym czasie poszerzyliśmy ofertę do czterech systemów (w najblizszym czasie będziemy wprowadzali kolejny). Nasza oferta ogrodzeń z plastiku jest na tyle rozbudowana aby każdy mógł znaleźć dla siebie odpowiednie ogrodzenie. Oferujemy zarówno gotowe ogrodzenia jak i pojedyncze elementy z których można stworzyć wymarzone ogrodzenie plastikowe. Jesteśmy także w stanie zaproponować ogrodzenia plastikowe na wymiar klienta. Wybierać można spośród nastepujących systemów ogrodzeń z plastiku.

Ogrodzenia plastikowe Exclusive

Ogrodzenia PCV Exclusive to kompletny system z bramami i furtkami. Wyróżnia go elegancki design oraz 10-letnia gwarancja. Te ogrodzeni aplastikowe dostepne są w eleganckim, białym kolorze.

Sprawdź tutaj

Ekrany akustyczne z plastiku

Ogrodzenia dźwiękoszczelne z zasady mają ograniczać dopływ hałasu. Taką funkcję umożliwia odpowiednia konstrukcja paneli dźwiękochłonnych, czyli łączenie cechy typowego ogrodzenia z ekranem akustycznym. Ostatnio bardzo popularne wśród użytkowników pom ciepła.

Sprawdź tutaj

Przydatne linki:

  1. Galeria Ogrodzeń
  2. Katalogi do pobrania w pdf
  3. Zasady montażu ogrodzeń plastikowych
  4. Cenniki ogrodzeń z plastiku

Zachęcamy do obejrzenia naszych ogrodzeń plastikowych w galerii ogrodzeń. Znajdziecie tam Państwo wiele przykładów wykorzystania ogrodzenia z plastiku na ogrodzenie posesji.

Kalkulator ogrodzeń pozwoli policzyć ile potrzeba sztachet na ogrodzenie PCV domu.

Informacje o tym jak łatwo i prosto można zamontować ogrodzenia plastikowe znajdują się w zakładce montaż.

Katalogi w PDF można pobrać na swój komputer tutaj.

A szczegółowe cenniki ogrodzeń plastikowych znajdują się tutaj.