Ogrodzenia
  • Galeria
  • Cennik
  • Montaz
Montaż pawilonu ogrodowego

altana-kwadratowa

Nasze altany ogrodowe z systemu Exclusive można złożyć samodzielnie. Nie potrzeba w tym celu zatrudniać ekipy monterskiej. Poniżej prezentujemy jak wykonać montaż pawilonu ogrodowego kwadratowego krok po kroku

 

Pobierz instrukcję w formacie pdf

 

 

 

1.Montaż tulei ziemnej

 

zdj1

Wyznaczanie

 

Zaznażyć należy punkty krańcowe AB=2873mm, AD=2873mm w których zainstalowane zostaną tuleje ziemne pod montaż słupków pawilonu.

Należy skontrolować przed montażem tulei ziemnej czy oznaczone na terenie wymiary zgadzają się z wymiarami pawilonu.

 

 

zdj2Montaż tuleji ziemnej

 

W przygotowanym wczesniej do montażu miejscu ( punkt A ) należy ręcznie powbijać w grunt tuleję ziemną., a następnie za pomocą młotka i kołka drewnianego osadzamy tuleję do poziomu gruntu.

 

 

 

 

Wyrównywanie

zdj3

 

Następnie założoną tuleje poziomujemy przy użyciu poziomicy, poprawiając ewentualną rozbieżnośc w poziomie.

Zakładamy następne tuleje w punktach B, C, D zgodnie, postępując tak jak w przypadku tuleji.

 

 

2.Montaż boków

Po założeniu tulei należy nałożyć na nie słupki [1].Dodatkowo należy pospajać tuleje z słupkami [1] wkrętami 3,9x19 i nakryć rozetkami. Później przez poprzeczki [3] i [4] (po dwa komplety) należy przełożyć po dwie poprzeczki [2]. Tak pospajane poprzeczki należy wsunąć w wcześniej zamontowane słupki. Ostatnią czynnością jest montaż kratek za pomocą wkrętów 3,9x35 i rozetek ozdobnych.

zdj4

3.Montaż krokwi.

Po złożeniu krokwi w środkowy słupek należy je z blokować profilem 22 x 38 a, następnie po założeniu na boki należy poskręcać za pomocą śruby fi. 8 i podstawić pod sam środek pawilonu kawałek deski na czas montażu dachu.

zdj5

4.Montaż dachu I

Po zbudowaniu krokwi należy przejść do montowania 1-go rzędu panela (wkręty 3,9x35).

zdj6

Po założeniu 1-go rzędu panela (wkręty 3,9x35) należy kontynuować montowanie paneli po obwodzie dachu.

zdj7

5.Montaż dachu II

Podczas montażu2-go rzędu panela należy złączyć go z poprzeczką [2] za pomocą łącznika środkowego, po czym należy rozpocząc montaż następnych rzędów panelizdj8

6.Wykończenie

Po założeniu paneli należy przejść do zakładania listew maskujących na łączeniu paneli dachowych wkrętami 3,9x49 z rozetkami ozdobnymi, następnie montujemy czapkę, i na koniec dookoła dachu nakładamy profil U po dokładnym przycięciu kąta na łączeniach zgodnie z numeracją A-A, B-B, C-C, D-D.

Ostatnią czynnością jest przykrycie od spodu słupka 127x127 z czapką zwykła i zaślepienie krokwi zaślepkami.

zdj9

 

Notice: Undefined variable: url in /home/www/ogrodzenia.pl/data/www/ogrodzeniaplastikowe.pl/modules/mod_jflanguageselection/helper.php on line 201

Notice: Undefined variable: url in /home/www/ogrodzenia.pl/data/www/ogrodzeniaplastikowe.pl/modules/mod_jflanguageselection/helper.php on line 201

Notice: Undefined variable: url in /home/www/ogrodzenia.pl/data/www/ogrodzeniaplastikowe.pl/modules/mod_jflanguageselection/helper.php on line 201

Notice: Undefined variable: url in /home/www/ogrodzenia.pl/data/www/ogrodzeniaplastikowe.pl/modules/mod_jflanguageselection/helper.php on line 201
Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)

www.ogrodzeniaplastikowe.pl ®
Ogrodzenia o niebo lepsze!

 

 

 

 

Ogrodzenia oraz sztachety pcv z tworzywa sztucznego oraz ogrodzenia pcv i sztachetki pcv z plastiku
Strona prezentuje ofertę polskiego producenta ogrodzeń plastikowych. Sztachety pcv, które oferuje producent ogrodzeń są produkowane z najwyższej jakości materiałów.

inne sformułowania to: sztahety, sztahyty, sztachyty, szthety, sztchety, szthyty, sztchety, szthetki, szthytki, sztachetki pcv, sztachytki, balaski, klapki, klepk, deski plastikowe


Obsługujemy klientów z województw: wielkopolskiego (Ogrodzenia Poznań, Kalisz, Warszawa) podlaskiego mazowieckiego Warszawy ponadto Katowice i okolice :)

Nasze ogrodzenia można spotkać w następujących lokalizacjach:

Szczecin, Słupsk, Gdańsk, Gdynia, Sopot (trójmiasto), Bydgoszcz, Toruń, Warszawa, Piotrków Trybunalski, Wrocław, Kraków, Kęty

Ciekawe sztachety pcv plastikowe, przedstawiane przez producenta sztachet i ogrodzeń z plastiku. Produkowane tam Sztachety pcv są jednymi z najlepszych w kraju, a ich producent sztachet pcv jest jednym z najbardziej znanych producentów sztachet pcv w naszym kraju.

Dlatego z dumą przedstawiamy Państwu ogrodzenia pcv (plastikowe) składające się z modułów jak również sztachety ogrodzeniowe, pozwalające na budowę ogrodzeń pcv (plastikowych) tak na działce, jak i również wokół domów.

 Ogrodzenia plastikowe nadają się również na balkony, tarasy, działki oraz do odgrodzenia się przy domkach letniskowych. Ogrodzenia PCV (plastikowe) posiadają wiele zalet oraz ogromną przewagę nad standardowymi systemami ogrodzeniowymi. Jaką? Otóż ogrodzeń plastikowych (PCV) nie trzeba odświeżać, ponieważ nie butwieją, nie trzeba ich malować, co powoduje, że są bardzo tanie w eksploatacji. Są wyjątkowo odporne na czynniki zewnętrzne i całkowicie odporne na działanie wody. Nasze ogrodzenia plastikowe

 

Ogrodzenia plastikowe, stały coraz popularniejsze również w naszym kraju. Dotychczas kupowano głownie za granicą, a jedynie nieliczni budowali z nich płoty plastikowe do ogrodzenia swych domów.  Produkowane są z PCV - materiał ten charakteryzuje się wyjątkową trwałością i odpornością na czynniki atmosferyczne. Jest idealny do produkcji sztachety na płot zwłaszcza plastykowy :).

O ile tradycyjne płoty wykonane z drewna lub metalu wymagają systematycznej konserwacji , o tyle ogrodzenia plastikowe po prostu stawiamy i nie musimy się już niczym martwić. Malowanie sztachet czy malowanie płotu odchodzi już do lamusa - teraz wystarczy zamontować sztachety z plastyku i koniec z problemami.

Plastik przede wszystkim nie gnije i nie poddaje się szkodnikom takim jak korniki, w przeciwieństwie do metalu nie ulega również korozji. Można je również stosować jako ogrodzenia balkonowe co dodatkowo podnosi ich wartość.

Dodatkowo, dzięki odpowiedniej konstrukcji zachowuje pełną sztywność, dzięki czemu nie przechyla się ani nie ugina w czasie wiatru.

Sztachetę plastikową trudno złamać, nawet niejednokrotnie trudniej niż drewnianą.

Ogrodzenia plastikowe są też doskonałymi izolatorami hałasu, sztachety PCV są więc doskonałą alternatywą dla domów, których mieszkańcy są na hałas narażeni np. w wyniku bezpośredniego sąsiedztwa ruchliwej ulicy.

 

 


Ostatnio znalezione: