Ogrodzenia
  • Galeria
  • Cennik
  • Montaz
Montaż
Montaż Sztachet systemu "Korner"

Montaż ogrodzenia ze Sztachet typu "Korner"

Montaż niżej wymienionego systemu czyli Korner jest bardzo łatwy. W tym przypadku na pewno nie ma potrzeby, aby zrobiła to profesjonalna firma budowlana.

 

Przeciętna ilość sztachetek na jeden metr płotu to:

8 sztuk dla wzorów od A do D +
9 sztuk dla wzoru E
7 sztuk dla wzoru F

montaz-korner2

 

Instrukacja montażu sztachet Korner wzór D+

W celu montażu należy przewiercić sztachetę w dwóch miejscach wzdłuż środka sztachety. Otwory powinny mieć średnicę minimalnie większą od średnicy śruby, wkręta lub innego łącznika.

Do montażu należy używać łączników płasko przylegających do sztachety (zalecamy śruby zamkowe).

Łącznik przykręcamy do momentu aż poczujemy lekki opór (wkręcamy z wyczuciem, nie zaleca się stosowania łączników stożkowych itp, do montazu sztechet z wzoru D+ nie stosuje się także nitów).

 

Instrukacja montażu sztachet Korner wzór A i C klejone

Sztachety montujemy przy pomocy wkrętów od tyłu w miejscach specjalnie wzmocnionych. Przed przykręceniem wkrętów dokładnie odmierzamy długość jaką możemy wkręcić w sztachetę i nawiercamy ją wstępnie (w przypadku wkrętów samogwintujących możemy pominąć nawiercanie).

 

W obliczeniu potrzebnej ilości sztachet na ogrodzenie pomocny będzie nasz kalkulator ogrodzeń.

 
Montaż Ogrodzeń typu Exclusive cz I

Ogrodzenia w systemie Exclusive są to moduły gotowe. Ich montaż jest łatwa i szybka.

Poniżej przedstawiamy Państwu instrukcje montażu tego systemu.

 

I. Każdy karton zawiera:
- 1 poprzeczkę  (A)
- 1 poprzeczkę (A1)*
- 1 poprzeczkę  (B)
- 19 szt. szczebli zakańczanych "czapeczką"
* dotyczy ogrodzenia typu pergolowego (rys 1 c)

Więcej…
 
Zasady montażu bram i furtek

mini-brama-furtkaBrama oraz furtka to ważne elementy każdego ogrodzenia. Poniżej przedsawiamy istotne wskazówki dotyczace prawidlowego montażu tych elementów ogrodzenia z systemu Exclusive.

 

Instrukcja w formacie pdf

 

Montaż należy rozpocząć od osadzenia słupków w gruncie. Istnieją trzy sposoby montażu słupków.

Więcej…
 
Montaż profili Everwood

Zasady montażu profilli Everwood

Profile Everwood obrabia się tak jak drewno: hrblowanie, piłowanie, wiercenie, wygładzanie powierzchni, klejenie (klej na bazie toluen).

Do obróbki profili Everwood używa się tych samych narzędzi co do drewna. 

Do montażu profili można użyć wkrętów lub gwoździ.

Przed montażem należy wywiercić otwór montażowy. Bezpośrednie wbijanie gwoździ bez wcześniej wywierconego otworu wprowadzającego jest nie wskazane.

 

Więcej…
 
Montaż Tralek Greckich -Ecowood

Tralki-24-miniInstrukcja montażu ogrodzeń z systemu Ecowood


Montaż Tralek greckich

Więcej…
 
Montaż ogrodzeń Exclusive cz. II

Montaż ogrodzeń typu Exclusive jest bardzo prosty. Można go wykonać samodzielnie bez pomocy fachowców. Poniżej zamieszczamy szczegółowe instrukcje dotyczące instalacji tego typu ogrodzeń.

Pobierz instrukcję na swój komputer

 

narzdzia1Do prawidłowej instalacji ogrodzenia potrzebne będą następujące narzędzia:

- szpadel

- piłka ręczna ( brzeszczot )

- wkrętarka

- wkrętak

- poziomnica z pionem

- poziomiczka zawieszana na sznurku

- młotek gumowy

- sznurek

- miara 5 m

Więcej…
 
Montaż pawilonu ogrodowego

altana-kwadratowa

Nasze altany ogrodowe z systemu Exclusive można złożyć samodzielnie. Nie potrzeba w tym celu zatrudniać ekipy monterskiej. Poniżej prezentujemy jak wykonać montaż pawilonu ogrodowego kwadratowego krok po kroku

 

Pobierz instrukcję w formacie pdf

 

 

Więcej…
 
Montaż ogrodzeń pełnych z systemu Exclusive

glowna

Montaż ogrodzeń pełnych z systemu Exclusive nie powinien sprawić trudności. Można go wykonać samodzielnie bez pomocy fachowców. Poniżej zamieszczamy szczegółowe instrukcje dotyczące instalacji tego typu ogrodzeń.

 

 

 Pobierz instrukcję na swój komputer

 

 

Więcej…
 
Montaż wiaty samochodowej

wiata-dwuspadzista

 

Montaż wiaty samochodowej z systemu Exclusive nie jest zbyt skomplikowany. Postępując zgodnie z poniższą instrukcją nie powinien on sprawiać problemu. Dzięki temu wiatę można złożyć samodzielnie bez pomocy wykwalifikowanej firmy.

 

Poniżej instrukcja montażu wiaty samochodowej z dachem dwuspadzistym krok po kroku

Pobierz instrukcję w formacie pdf

Więcej…
 Notice: Undefined variable: url in /home/www/ogrodzenia.pl/data/www/ogrodzeniaplastikowe.pl/modules/mod_jflanguageselection/helper.php on line 201

Notice: Undefined variable: url in /home/www/ogrodzenia.pl/data/www/ogrodzeniaplastikowe.pl/modules/mod_jflanguageselection/helper.php on line 201

Notice: Undefined variable: url in /home/www/ogrodzenia.pl/data/www/ogrodzeniaplastikowe.pl/modules/mod_jflanguageselection/helper.php on line 201

Notice: Undefined variable: url in /home/www/ogrodzenia.pl/data/www/ogrodzeniaplastikowe.pl/modules/mod_jflanguageselection/helper.php on line 201
Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)

www.ogrodzeniaplastikowe.pl ®
Ogrodzenia o niebo lepsze!

 

 

 

 

Ogrodzenia oraz sztachety pcv z tworzywa sztucznego oraz ogrodzenia pcv i sztachetki pcv z plastiku
Strona prezentuje ofertę polskiego producenta ogrodzeń plastikowych. Sztachety pcv, które oferuje producent ogrodzeń są produkowane z najwyższej jakości materiałów.

inne sformułowania to: sztahety, sztahyty, sztachyty, szthety, sztchety, szthyty, sztchety, szthetki, szthytki, sztachetki pcv, sztachytki, balaski, klapki, klepk, deski plastikowe


Obsługujemy klientów z województw: wielkopolskiego (Ogrodzenia Poznań, Kalisz, Warszawa) podlaskiego mazowieckiego Warszawy ponadto Katowice i okolice :)

Nasze ogrodzenia można spotkać w następujących lokalizacjach:

Szczecin, Słupsk, Gdańsk, Gdynia, Sopot (trójmiasto), Bydgoszcz, Toruń, Warszawa, Piotrków Trybunalski, Wrocław, Kraków, Kęty

Ciekawe sztachety pcv plastikowe, przedstawiane przez producenta sztachet i ogrodzeń z plastiku. Produkowane tam Sztachety pcv są jednymi z najlepszych w kraju, a ich producent sztachet pcv jest jednym z najbardziej znanych producentów sztachet pcv w naszym kraju.

Dlatego z dumą przedstawiamy Państwu ogrodzenia pcv (plastikowe) składające się z modułów jak również sztachety ogrodzeniowe, pozwalające na budowę ogrodzeń pcv (plastikowych) tak na działce, jak i również wokół domów.

 Ogrodzenia plastikowe nadają się również na balkony, tarasy, działki oraz do odgrodzenia się przy domkach letniskowych. Ogrodzenia PCV (plastikowe) posiadają wiele zalet oraz ogromną przewagę nad standardowymi systemami ogrodzeniowymi. Jaką? Otóż ogrodzeń plastikowych (PCV) nie trzeba odświeżać, ponieważ nie butwieją, nie trzeba ich malować, co powoduje, że są bardzo tanie w eksploatacji. Są wyjątkowo odporne na czynniki zewnętrzne i całkowicie odporne na działanie wody. Nasze ogrodzenia plastikowe

 

Ogrodzenia plastikowe, stały coraz popularniejsze również w naszym kraju. Dotychczas kupowano głownie za granicą, a jedynie nieliczni budowali z nich płoty plastikowe do ogrodzenia swych domów.  Produkowane są z PCV - materiał ten charakteryzuje się wyjątkową trwałością i odpornością na czynniki atmosferyczne. Jest idealny do produkcji sztachety na płot zwłaszcza plastykowy :).

O ile tradycyjne płoty wykonane z drewna lub metalu wymagają systematycznej konserwacji , o tyle ogrodzenia plastikowe po prostu stawiamy i nie musimy się już niczym martwić. Malowanie sztachet czy malowanie płotu odchodzi już do lamusa - teraz wystarczy zamontować sztachety z plastyku i koniec z problemami.

Plastik przede wszystkim nie gnije i nie poddaje się szkodnikom takim jak korniki, w przeciwieństwie do metalu nie ulega również korozji. Można je również stosować jako ogrodzenia balkonowe co dodatkowo podnosi ich wartość.

Dodatkowo, dzięki odpowiedniej konstrukcji zachowuje pełną sztywność, dzięki czemu nie przechyla się ani nie ugina w czasie wiatru.

Sztachetę plastikową trudno złamać, nawet niejednokrotnie trudniej niż drewnianą.

Ogrodzenia plastikowe są też doskonałymi izolatorami hałasu, sztachety PCV są więc doskonałą alternatywą dla domów, których mieszkańcy są na hałas narażeni np. w wyniku bezpośredniego sąsiedztwa ruchliwej ulicy.

 

 


Ostatnio znalezione: